stat4u

logo osp

 

 

 

 

Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Wypadek w Prądocinie

Interwencja nr 5.
Miejscowe zagrożenie

Przed godziną 17, dwa zastępy z naszej jednostki zostały zadysponowane do wypadku trzech pojazdów na drodze krajowej nr 25 w Prądocinie. W wyniku zderzenia obrażenia odniosły dwie osoby - jedna wymagała hospitalizacji, druga z powierzchownymi zadrapaniami pozostała na miejscu. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, ewakuacji jednego z kierowców przy pomocy deski ortopedycznej, zabezpieczeniu pojazdów oraz kierowaniu ruchem. W usuwaniu skutków zdarzenia oprócz zastępów GBA oraz SLRt z naszej jednostki udział brał zastęp SRd z JRG SP PSP oraz zastęp GBA z OSP Nowa Wieś Wielka. Utrudnienia w ruchu trwały ok. 2 godziny.

1.02.2017 r., godz. 16:40
Miejsce: DK25, Prądocin
Działania: Zabezpieczenie miejsca, udzielenie KPP poszkodowanym, zabezpieczenie pojazdów, kierowanie ruchem
Siły i środki:

309[C]72 GBA OSP Brzoza
309[C]75 SLRt OSP Brzoza
251[C]41 SRd JRG SP PSP
309[C]32 GBA OSP Nowa Wieś Wielka