stat4u

logo osp

 

 

 

 

Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Wypadek w Prądocinie

Interwencja nr 5.
Miejscowe zagrożenie

Przed godziną 17, dwa zastępy z naszej jednostki zostały zadysponowane do wypadku trzech pojazdów na drodze krajowej nr 25 w Prądocinie. W wyniku zderzenia obrażenia odniosły dwie osoby - jedna wymagała hospitalizacji, druga z powierzchownymi zadrapaniami pozostała na miejscu. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, ewakuacji jednego z kierowców przy pomocy deski ortopedycznej, zabezpieczeniu pojazdów oraz kierowaniu ruchem. W usuwaniu skutków zdarzenia oprócz zastępów GBA oraz SLRt z naszej jednostki udział brał zastęp SRd z JRG SP PSP oraz zastęp GBA z OSP Nowa Wieś Wielka. Utrudnienia w ruchu trwały ok. 2 godziny.

1.02.2017 r., godz. 16:40
Miejsce: DK25, Prądocin
Działania: Zabezpieczenie miejsca, udzielenie KPP poszkodowanym, zabezpieczenie pojazdów, kierowanie ruchem
Siły i środki:

309[C]72 GBA OSP Brzoza
309[C]75 SLRt OSP Brzoza
251[C]41 SRd JRG SP PSP
309[C]32 GBA OSP Nowa Wieś Wielka