stat4u

logo osp

 

 

 

 

01.jpg
Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Patent Stermotorzysty Żeglugi Śródlądowej

 W dniach od 7 do 29 listopada 2015 w Żninie odbył się kurs na Patent Stermotorzysty Żeglugi Śródlądowej organizowany przez tamtejszą Komendę Powiatową PSP dla strażaków OSP, PSP oraz ratowników WOPR. W szkoleniu udział wzięło trzech druhów z naszej jednostki: Adam Bocheński, Dariusz Janke oraz Piotr Janowiak – cała trójka ukończyła egzamin państwowy składający się z częsci teoretycznej oraz praktycznej z wynikiem pozytywnym uzyskując uprawnienia do kierowania bez ograniczenia mocy silnika m.in: statkiem którego długość kadłuba jest mniejsza niż 20m, z wyjątkiem promów, statków przeznaczonych więcej niż 12 pasażerów.