stat4u

logo osp

 

 

 

 

07.jpg
Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Walne zebranie sprawozdawczo - wyborcze

W dniu 29 stycznia 2016 roku w restauracji "Carina" w Brzozie odbyło się zebranie sprawozdawczo – wyborcze naszej jednostki. Zebranie swoią obecnością zaszczyciło kilku zaproszonych gości. Wsród nich m.in:

 

  • Wójt Gminy Nowa Wieś Wielka pan Wojciech Oskwerek

  • Komendant Miejski PSP w Bydgoszczy st. bryg. mgr inż. Wojciech Gmurczyk

  • Dowódca JRG Szkoły Podoficerskiej PSP w Bydgoszczy st. kpt. mgr inż. Piotr Napiontek

  • Sektetarz Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP dh Wiesław Papierski

  • Komendant Gminny Ochrony Przeciwpożarowej dh Krzysztof Papierski

  • Radny Powiatu Bydgoskiego pan Jacek Kruszyna

  • Radny Powiatu Bydgoskiego pan Romuald Góralczyk

  • Radny Gminy Nowa Wieś Wielka, Sołtys Brzozy pan Waldemar Owczarzak

 

 

Zebranie otworzył prezes OSP Brzoza dh Henryk Matuszak, po przywitaniu zaproszonych gości wybrano przewodniczącego zebrania dh Jarosława Koprowskiego. Przystąpiono do przyjęcia porządku zebrania, przedstawiono sprawozdanie za okres sprawozdawczy działalności jednostki. Po wysłuchaniu sprawozdań udzielono zarządowi absolutorium.

 

Kolejnym etapem zebrania były wybory do nowego zarządu oraz komisji rewizyjnej, po głosowaniu nowy zarząd oraz komisja rewizyjna ukonstytułowały się w następujący sposób:

 

Zadząd:

 

Prezes – Roman Rudowicz

V-ce prezes – Adam Bocheński

Naczelnik – Józef Noske

Skarbnik – Agnieszka Szymańska

Sekretarz – Sabina Synakiewicz

Gospodarz – Tomasz Szczutkowski

Członek zarządu – Łukasz Bocheński

 

Komisja Rewizyjna:

 

Przewodniczący – Damian Andrysiak

Sekretarz – Robert Kustosz

Członek – Mariusz Kowalski