stat4u

logo osp

 

 

 

 

03.jpg
Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Ćwiczenia w komorze dymowej

W dniu 9 marca 2016 w Ośrodku Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straż Pożarnej w Toruniu mieszczącego się na terenie Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 3 w Toruniu odbyły się ćwiczenia w sprzęcie ochronnym tzw. komora dymowa. Test składał się z dwóch etapów tj. ścieżki do badań wydolności organizu oraz komory dymowej. Część pierwsza polegała na pokonaniu czterech elementów: ruchomej bieżni, ergometru wioślarskiego, ergometru rowerowego oraz drabiny bez końca. Po wykonaniu wszystkich ćwiczeń przystąpiono do przejścia przez główną cześć testu - tor przeszkód z licznymi utrudnieniami m.in. zadymieniem, ciemnościami oraz efektami dzwiękowymi oraz wizualnymi. Wszyscy druhowie naszej jednostki biorący udział w szkoleniu zdali test z wynikiem pozytywnym.