stat4u

logo osp

 

 

 

 

03.jpg
Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Inspekcja Gotowości Bojowej

W dniu 12.05.2016 w naszej jednostce odbyła się coroczna inspekcja gotowości operacyjnej.

Kontrola przeprowadzona została przez komisję złożoną z fukcjonariuszy KM PSP w Bydgoszczy pod przewodnictwem naczelnika Wydziału Operacyjno - Szkoleniowego mł. bryg. mgr inż. Jarosława Jakuba Koprowskiego mająca na celu sprawdzenie m.in. Stanu pojazdów, sprzętu silnikowego oraz ratowniczo – gaśniczego, zaplecza socjalnego i warunków BHP w jednostce. Inspekcja oprócz kontroli jednostki pod względem technicznym polegałą także na sprawdzeniu strażaków biorących udział w akcjach ratowniczo – gaśniczych pod względem sprzętu ochrony osobistej oraz posiadanego przeszkolenia – druhowie mieli za zadanie omówienie wybranych przez komisje elementów m. in. omówienie pilarki do drewna oraz stali i betonu, funkcjonowania AODO. Założenie ćwiczenia bojowego polegało na ugaszeniu pożaru pomieszczenia oraz jego przeszukaniu, udzielenia kwlifikowanej pierwszej pomocy ratownikowi poszkodowanemu podczas działań. W wyniku przeprowadzonej kontroli jednostka została wysoko oceniona otrzymując ocene Bardzo Dobrą, uzuskując 49 na 50 możliwych do zdobycia punktów.

Zdjęcia: Aldona Rybka, www.naszebialeblota.pl