stat4u

logo osp

 

 

 

 

04.jpg
Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Inspekcja Gotowości Bojowej

W dniu 12.05.2016 w naszej jednostce odbyła się coroczna inspekcja gotowości operacyjnej.

Kontrola przeprowadzona została przez komisję złożoną z fukcjonariuszy KM PSP w Bydgoszczy pod przewodnictwem naczelnika Wydziału Operacyjno - Szkoleniowego mł. bryg. mgr inż. Jarosława Jakuba Koprowskiego mająca na celu sprawdzenie m.in. Stanu pojazdów, sprzętu silnikowego oraz ratowniczo – gaśniczego, zaplecza socjalnego i warunków BHP w jednostce. Inspekcja oprócz kontroli jednostki pod względem technicznym polegałą także na sprawdzeniu strażaków biorących udział w akcjach ratowniczo – gaśniczych pod względem sprzętu ochrony osobistej oraz posiadanego przeszkolenia – druhowie mieli za zadanie omówienie wybranych przez komisje elementów m. in. omówienie pilarki do drewna oraz stali i betonu, funkcjonowania AODO. Założenie ćwiczenia bojowego polegało na ugaszeniu pożaru pomieszczenia oraz jego przeszukaniu, udzielenia kwlifikowanej pierwszej pomocy ratownikowi poszkodowanemu podczas działań. W wyniku przeprowadzonej kontroli jednostka została wysoko oceniona otrzymując ocene Bardzo Dobrą, uzuskując 49 na 50 możliwych do zdobycia punktów.

Zdjęcia: Aldona Rybka, www.naszebialeblota.pl