stat4u

logo osp

 

 

 

 

05.jpg
Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Inspekcja Gotowości Bojowej

W dniu 12.05.2016 w naszej jednostce odbyła się coroczna inspekcja gotowości operacyjnej.

Kontrola przeprowadzona została przez komisję złożoną z fukcjonariuszy KM PSP w Bydgoszczy pod przewodnictwem naczelnika Wydziału Operacyjno - Szkoleniowego mł. bryg. mgr inż. Jarosława Jakuba Koprowskiego mająca na celu sprawdzenie m.in. Stanu pojazdów, sprzętu silnikowego oraz ratowniczo – gaśniczego, zaplecza socjalnego i warunków BHP w jednostce. Inspekcja oprócz kontroli jednostki pod względem technicznym polegałą także na sprawdzeniu strażaków biorących udział w akcjach ratowniczo – gaśniczych pod względem sprzętu ochrony osobistej oraz posiadanego przeszkolenia – druhowie mieli za zadanie omówienie wybranych przez komisje elementów m. in. omówienie pilarki do drewna oraz stali i betonu, funkcjonowania AODO. Założenie ćwiczenia bojowego polegało na ugaszeniu pożaru pomieszczenia oraz jego przeszukaniu, udzielenia kwlifikowanej pierwszej pomocy ratownikowi poszkodowanemu podczas działań. W wyniku przeprowadzonej kontroli jednostka została wysoko oceniona otrzymując ocene Bardzo Dobrą, uzuskując 49 na 50 możliwych do zdobycia punktów.

Zdjęcia: Aldona Rybka, www.naszebialeblota.pl